manız için;

Saygıdeğer müşterilerimiz ve çözüm ortağı bayilerimiz. 2017 - 2018 yılı ürün kataloğumuzda vizyonumuzu sizlere sunmak bizim için gurur verici. Kataloğumuzu incelediğinizde yeni ve sağlıklı ürünlerimizle tanışacaksınız. Umarız takdirleriniz bize ve dostlarınıza ulaşır. Bildiğiniz gibi bazı ürünler tercih edilirken; üreticisine itimat edilerek satın alınır. Çünkü bu ürünler insan sağlığını ilgilendirir. İnsan ömrünün üçte birini, yani her gün yaklaşık sekiz saatini yatakta geçirir. Yatak kapalı bir kutu sayılabilir, içindeki malzemenin kalitesini ve insan sağlığına etkisini göz ardı edemeyiz. Güven veren bir markayı tercih etmeniz sağlığınız ve yaşam kaliteniz açısından son derece önemlidir.

Biz de sizin mutlu uyanmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Firmamız da üretmiş olduğumuz ürünlerde insan sağlığına zararı kesinleşmiş olan kansorejen madde içeren solvent bazlı yapıştırıcı kullanmıyoruz. Üretmiş olduğumuz yataklarda kumaş olarak dünyanın ve ülkemizin en saygın yatak kumaşı üreticisi BEKAERT ve BOYTEKS marka kumaşları tercih ediyoruz. Bu ve benzeri nedenlerle biz ürünlerimize güveniyoruz ve üretmiş olduğumuz ürünlerin arkasında gurur ve kıvançla duruyoruz. Bizler yaratana ve yaratılana saygımızı asla yitirmek istemiyoruz.

Satış sonrası bakım onarım /servis desteği konusunda kendi segmentimizde bölgemizde takdir görüyoruz. Ürünlerimizde üretim hatası yapmışsak kayıtsız şartsız kusurun bize ait olduğunu biliyor ve gereğini yapıyoruz. Şayet özür dikkatsiz ve özensiz sevkiyattan oluşuyorsa ve tüketici kullanım sorunları varsa ürünlerimizden desteğimizi yine de esirgememeye gayret gösteriyoruz. Bu konudaki evrensel ve ulusal servis hizmetleri uygulaması her neyse biz de bu pozisyonumuzu korumak zorundayız.

2020 - 2021 ürün kataloğumuzda tekrar hasbihal etmemiz dileğiyle mutlu bir ömür, sağlıklı uykular ve iyi geceler dileriz.

Her sabah manız dileğiyle.